🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
HomeStore
Dell/Seagate Exos 10E2400 ST2400MM0159 0F9NWJ 2.4TB 10K RPM SAS 12Gb/s 512e 256MB 2.5in Refurbished HDD
Dell/Seagate Exos 10E2400 ST2400MM0159 0F9NWJ 2.4TB 10K RPM SAS 12Gb/s 512e 256MB 2.5in Refurbished HDD
Specifications
| Brand | Dell/Seagate |
| Series | Exos 10E2400 |
| Model Number | ST2400MM0159 |
| Part Number | 0F9NWJ |
| Form Factor | 2.5" |
| Capacity | 2.4TB |
| Interface | SAS 12Gb/s |
| Spindle Speed | 10K RPM |
| Tray | Bare Drive |
| Weight | 0.5lb |
| Width | 2.7in |
| Height | 0.4in |
| Depth | 4in |
Warranty
| Condition: Seller Refurbished - 2 Year Seller Limited Period Warranty | |
| Satisfaction Guarantee: Return for refund within 30 days of package reception date. | |
| This item is covered by serverpartdeals.com Return Policy | |
| To initiate a return please fill out the Return Form | |
| For frequently asked questions about warranties and returns please visit our FAQs |
$112.00
Original: $319.99
-65%Dell/Seagate Exos 10E2400 ST2400MM0159 0F9NWJ 2.4TB 10K RPM SAS 12Gb/s 512e 256MB 2.5in Refurbished HDD—
$319.99
$112.00

Description
Specifications
| Brand | Dell/Seagate |
| Series | Exos 10E2400 |
| Model Number | ST2400MM0159 |
| Part Number | 0F9NWJ |
| Form Factor | 2.5" |
| Capacity | 2.4TB |
| Interface | SAS 12Gb/s |
| Spindle Speed | 10K RPM |
| Tray | Bare Drive |
| Weight | 0.5lb |
| Width | 2.7in |
| Height | 0.4in |
| Depth | 4in |
Warranty
| Condition: Seller Refurbished - 2 Year Seller Limited Period Warranty | |
| Satisfaction Guarantee: Return for refund within 30 days of package reception date. | |
| This item is covered by serverpartdeals.com Return Policy | |
| To initiate a return please fill out the Return Form | |
| For frequently asked questions about warranties and returns please visit our FAQs |



