Western Digital Ultrastar DC SS200 SDLL1MLR-038T-CDA1 0TS1405 3.84TB 1 DWPD SAS 12Gb/s MLC 2.5in Recertified SSD
Western Digital Ultrastar DC SS200 SDLL1MLR-038T-CDA1 0TS1405 3.84TB 1 DWPD SAS 12Gb/s MLC 2.5in Recertified SSD
Specifications
| Brand | Western Digital |
| Series | Ultrastar DC SS200 |
| Model Number | SDLL1MLR-038T-CDA1 |
| Part Number | 0TS1405 |
| Form Factor | 2.5" |
| Capacity | 3.84TB |
| Interface | SAS 12Gb/s |
| Endurance | 1 DWPD |
| Tray | Bare Drive |
| Weight | 0.5lb |
| Width | 2.7in |
| Height | 0.4in |
| Depth | 4in |
Warranty
| Condition: Manufacturer Recertified - 3 Year Seller Limited Period Warranty | |
| Satisfaction Guarantee: Return for refund within 30 days of package reception date. | |
| This item is covered by serverpartdeals.com Return Policy | |
| To initiate a return please fill out the Return Form | |
| For frequently asked questions about warranties and returns please visit our FAQs |

Description
Specifications
| Brand | Western Digital |
| Series | Ultrastar DC SS200 |
| Model Number | SDLL1MLR-038T-CDA1 |
| Part Number | 0TS1405 |
| Form Factor | 2.5" |
| Capacity | 3.84TB |
| Interface | SAS 12Gb/s |
| Endurance | 1 DWPD |
| Tray | Bare Drive |
| Weight | 0.5lb |
| Width | 2.7in |
| Height | 0.4in |
| Depth | 4in |
Warranty
| Condition: Manufacturer Recertified - 3 Year Seller Limited Period Warranty | |
| Satisfaction Guarantee: Return for refund within 30 days of package reception date. | |
| This item is covered by serverpartdeals.com Return Policy | |
| To initiate a return please fill out the Return Form | |
| For frequently asked questions about warranties and returns please visit our FAQs |











