🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Kioxia PM5 KPM51VUG3T20 3.2TB SAS 12Gb/s 2.5" Mixed Use SSD
Specifications
| Type | Enterprise - Server / Workstation SSD |
|---|---|
| Brand | Kioxia |
| Series | PM5 |
| Model Number | KPM51VUG3T20 |
| Part Number | |
| Form Factor | 2.5" 15mm |
| Capacity | 3.2TB |
| Interface | SAS 12Gb/s |
| Spindle Speed | |
| Tray | Tray not included |
| Weight | 0.4 lbs |
| Width | 2.8 in |
| Height | 0.6 in |
| Depth | 3.9 in |
Warranty
Condition - Seller Refurbished : 90 Days Limited Period Warranty | |
| Satisfaction Guarantee: Return for refund within 30 days of package reception date. | |
| This item is covered by serverpartdeals.com Return Policy | |
| To initiate a return please fill out the Return Form | |
| For frequently asked questions about warranties and returns please visit our FAQs |
$3,500.00
Original: $9,999.99
-65%Kioxia PM5 KPM51VUG3T20 3.2TB SAS 12Gb/s 2.5" Mixed Use SSD—
$9,999.99
$3,500.00

Description
Specifications
| Type | Enterprise - Server / Workstation SSD |
|---|---|
| Brand | Kioxia |
| Series | PM5 |
| Model Number | KPM51VUG3T20 |
| Part Number | |
| Form Factor | 2.5" 15mm |
| Capacity | 3.2TB |
| Interface | SAS 12Gb/s |
| Spindle Speed | |
| Tray | Tray not included |
| Weight | 0.4 lbs |
| Width | 2.8 in |
| Height | 0.6 in |
| Depth | 3.9 in |
Warranty
Condition - Seller Refurbished : 90 Days Limited Period Warranty | |
| Satisfaction Guarantee: Return for refund within 30 days of package reception date. | |
| This item is covered by serverpartdeals.com Return Policy | |
| To initiate a return please fill out the Return Form | |
| For frequently asked questions about warranties and returns please visit our FAQs |











