🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
Intel ARC A750 Limited Edition 8GB GDDR6 21P02J00BA PCIe 4.0 Refurbished Graphic Card
Specifications
| Type | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Brand | Intel |
| Series | ARC A750 Limited Edition |
| Model Number | 21P02J00BA |
| Form Factor | Dual slot, full height |
| Interface | PCIe Gen 4.0 x16 |
| Weight | |
| Length | 280mm |
| Height | 115mm |
| Depth |
Warranty
|
Condition - New : 3 Year Limited Warranty
|
|
| Satisfaction Guarantee: Return for refund within 30 days of package reception date. | |
| This item is covered by serverpartdeals.com Return Policy | |
| To initiate a return please fill out the Return Form | |
| For frequently asked questions about warranties and returns please visit our FAQs |
$56.00
Original: $159.99
-65%Intel ARC A750 Limited Edition 8GB GDDR6 21P02J00BA PCIe 4.0 Refurbished Graphic Card—
$159.99
$56.00














Description
Specifications
| Type | Workstation, Desktop |
|---|---|
| Brand | Intel |
| Series | ARC A750 Limited Edition |
| Model Number | 21P02J00BA |
| Form Factor | Dual slot, full height |
| Interface | PCIe Gen 4.0 x16 |
| Weight | |
| Length | 280mm |
| Height | 115mm |
| Depth |
Warranty
|
Condition - New : 3 Year Limited Warranty
|
|
| Satisfaction Guarantee: Return for refund within 30 days of package reception date. | |
| This item is covered by serverpartdeals.com Return Policy | |
| To initiate a return please fill out the Return Form | |
| For frequently asked questions about warranties and returns please visit our FAQs |







