🎉 Up to 70% Off Selected ItemsShop Sale
HP PM5 P04175-004 SDFBB03CA01 3.2TB SAS 12Gb/s 2.5in Recertified Solid State Drive
Specifications
| Type | Enterprise Solid State Drive |
|---|---|
| Brand | HP |
| Series | PM5 |
| Model Number | P04175-004 |
| Part Number | SDFBB03CA01 |
| Form Factor | 2.5" |
| Capacity | 3.2TB |
| Interface | SAS 12Gb/s |
| Spindle Speed | SSD |
| Tray | Bare Drive |
| Weight | 0.5lb |
| Width | 2.7in |
| Height | 0.4in |
| Depth | 4in |
Warranty
Condition - Manufacturer Recertified : 1 Year Limited Period Warranty | |
| Satisfaction Guarantee: Return for refund within 30 days of package reception date. | |
| This item is covered by serverpartdeals.com Return Policy | |
| To initiate a return please fill out the Return Form | |
| For frequently asked questions about warranties and returns please visit our FAQs |
$227.50
Original: $649.99
-65%HP PM5 P04175-004 SDFBB03CA01 3.2TB SAS 12Gb/s 2.5in Recertified Solid State Drive—
$649.99
$227.50

Description
Specifications
| Type | Enterprise Solid State Drive |
|---|---|
| Brand | HP |
| Series | PM5 |
| Model Number | P04175-004 |
| Part Number | SDFBB03CA01 |
| Form Factor | 2.5" |
| Capacity | 3.2TB |
| Interface | SAS 12Gb/s |
| Spindle Speed | SSD |
| Tray | Bare Drive |
| Weight | 0.5lb |
| Width | 2.7in |
| Height | 0.4in |
| Depth | 4in |
Warranty
Condition - Manufacturer Recertified : 1 Year Limited Period Warranty | |
| Satisfaction Guarantee: Return for refund within 30 days of package reception date. | |
| This item is covered by serverpartdeals.com Return Policy | |
| To initiate a return please fill out the Return Form | |
| For frequently asked questions about warranties and returns please visit our FAQs |











