Dell Dual 24in Monitor Stand OHXDWO
Specifications
| Type | Enterprise |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Series | Dual 24in Monitor Stand |
| Model Number | OHXDWO |
| Part Number | |
| Form Factor | 24" |
| Capacity | 0 |
| Interface | |
| Spindle Speed | SSD |
| Tray | 0 |
| Weight | |
| Width | |
| Height | |
| Depth |
Warranty
|
Condition - New : 3 Years Limited Period Warranty
|
|
| Satisfaction Guarantee: Return for refund within 30 days of package reception date. | |
| This item is covered by serverpartdeals.com Return Policy | |
| To initiate a return please fill out the Return Form | |
| For frequently asked questions about warranties and returns please visit our FAQs |
















Description
Specifications
| Type | Enterprise |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Series | Dual 24in Monitor Stand |
| Model Number | OHXDWO |
| Part Number | |
| Form Factor | 24" |
| Capacity | 0 |
| Interface | |
| Spindle Speed | SSD |
| Tray | 0 |
| Weight | |
| Width | |
| Height | |
| Depth |
Warranty
|
Condition - New : 3 Years Limited Period Warranty
|
|
| Satisfaction Guarantee: Return for refund within 30 days of package reception date. | |
| This item is covered by serverpartdeals.com Return Policy | |
| To initiate a return please fill out the Return Form | |
| For frequently asked questions about warranties and returns please visit our FAQs |











